*Promocja ważna do 31.12.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Przejdź do sklepu:

THEBARISTA EXPRESS SES 875

Spełnia

4 kluczowe elementy

do przygotowania najlepszej kawy
Porcja kawy mielonej 19 -22 g
dla osiągnięcia pełni smaku
Precyzyjna temperatura
ekstrahowanej kawy
Niskociśnieniowe parzenie wstępne i ekstrakcja przy 9 barach
Jedwabna, mleczna piana
z mikropęcherzykami powietrza

Niskociśnieniowe parzenie wstępne kawy

Ekspresy Sage wyposażone są w system niskociśnieniowego wstępnego parzenia kawy. W pierwszej fazie parzenia system dostarcza do filtra wodę pod ciśnieniem od 2 do 4 barów. Dzięki temu kawa ma możliwość napęcznienia w sitku, uwalnia aromat i smak. W trakcie parzenia właściwym ciśnieniem zapewniana jest zarówno maksymalnie równomierna ekstrakcja kawy, jak i ustawione przez użytkownika preferencje parzenia.

System PID – temperatura ekstrakcji kawy pod kontrolą

Elektroniczny system PID w ekspresach Sage pełni podwójną rolę. Umożliwia on ustawienie właściwej temperatury wody podczas ekstrakcji kawy oraz pozwala na utrzymanie stałego poziomu temperatury w trakcie całego procesu parzenia. Moc 1700W pozwala na szybką obsługę urządzenia, wysokie ciśnienie pary, dzięki temu rezultaty przygotowanego napoju są naprawdę zadowalające.

Dodatkowe funkcje i właściwości

Aby dokładnie odmierzyć w filtrze porcję zmielonej kawy możesz skorzystać z dołączonego do urządzenia przyrządu do wyrównywania kawy RAZOR™. Zawór OPV zapewni stałe, idealne ciśnienie wody w trakcie procesu ekstrakcji kawy. Za kontrolę temperatury wody odpowiadają: system grzewczy Thermocoil oraz system PID. Funkcja „Dry Puck” (suchej kawy) pozwoli na łatwe wyjęcie fusów z filtra, dzięki systemowi odsysania wody. W ekspresie Sage masz dokładnie to czego potrzebujesz - możesz zacząć eksperymentować z kawą.

Akcesoria

Dzbanuszek ze stali nierdzewnej
do spieniania mleka
wyposażony w termometr

Przyrząd
do wyrównywania kawy RazorTM

• Filtry z pojedynczym dnem na 1 i 2 filiżanki dla profesjonalnych baristów

• Zintegrowany ubijak

• Narzędzie do czyszczenia / szczoteczka

THEBARISTA EXPRESS SES 875

Przejdź do sklepu: