Sage | Marka Sage

ZAPROJEKTOWANE W AUSTRALII

dostępne na całym świecie

Breville - urządzenia kategorii premium

Podstawowa strategia firmy Breville opiera się na rozwoju i sprzedaży innowacyjnych urządzeń kuchennych najwyższej jakości, niezawodności i wysokim komforcie użytkowania. Markę wspiera jednolity światowy marketing.

Marka Breville

Breville to Australijska firma z ponad 80 letnim doświadczeniem występująca na rynkach światowych pod kilkoma markami. Produkty sprzedawane są w ponad 50 krajach, a na rynku europejskim Breville występuje pod marką SAGE.

Wyłącznym dystrybutorem produktów Sage w Czechach, Słowacji, Węgrzech i w Polsce jest Firma Fast ČR, która może także dostarczać towar do innych krajów, takich jak np. Grecja czy Chorwacja.
 
Przedstawiciel w Polsce

FAST POLAND SP. Z O.O.
Sokołowska 10
05-090 Puchały
Tel.: +48 22 839 52 27
Fax: +48 22 417 91 20
E-mail: wspolpraca@fastpoland.pl

Serwis:
Tel.: +48 22 417 91 23 / +48 22 417 91 24
E-mail: serwis@fastpoland.pl

Historia Breville

Historia Breville zaczyna się w roku 1932. Wówczas firma ta jako pierwszy producent na świecie opracowała i zaczęła sprzedawać tzw. sandwich-toster. Produkt odniósł ogromny sukces, a po jego wprowadzeniu na rynek australijski w roku 1974, sprzedało się 400 000 sztuk i marka Breville zyskała na kontynencie wielką popularność.

Podstawą wzrostu sprzedaży i sukcesu handlowego produktów marki Breville są inwestycje w rozwój produktów, koncentracja na designie i innowacyjności.

Sage w Europie

Sage to europejska marka profesjonalnych i innowacyjnych urządzeń kuchennych, opierająca swój rozwój na spostrzeżeniach konsumenckich, inspirująca ludzi do eksperymentowania w kuchni w sposób nieszablonowy i nowoczesny.

Ekskluzywny design, niezawodność i profesjonalne rozwiązania techniczne to słowa najlepiej oddające istotę marki Sage.

Ekskluzywny, minimalistyczny design urządzeń Sage jest idealnym uzupełnieniem każdej kuchni, zarówno klasycznej jak i nowoczesnej.