Sage | Marka Sage

ZAPROJEKTOWANY W AUSTRALII

dostępny na całym świecie

Znakomita marka sprzętu AGD

Podstawowa strategia Breville Groupe opiera się na rozwoju i sprzedaży małych urządzeń kuchennych o najwyższej jakości, długiej żywotności i wysokim komforcie użytkownika. Marka jest wspierana przez specjalistów na całym świecie.

Marka Breville

Breville jest główną marką, ale na różnych rynkach ma wiele lokalnych partnerów, aby pomóc w realizacji jej strategii biznesowej. Dla Europy grupa wspiera markę Sage, która obecnie staje się ogólnoeuropejska. Produkty Breville są sprzedawane w ponad 50 krajach na całym świecie, co świadczy o jakości produktów - prawdziwej innowacyjności i atrakcyjności dla konsumentów.

Fast Poland, jest wyłącznym dystrybutorem SAGE w Polsce.
 
Dane firmy: 

FAST POLAND SP. Z O.O.
ul. Kwietniowa 36, 05-090 Wypędy, Poland, EUROPE
Tel: +48 22 102 16 90
E-mail: sage@sage-polska.pl

SERWIS
FAST POLAND SP. Z O.O.
ul. Kwietniowa 36, 05-090 Wypędy, Poland, EUROPE
Tel: +48 22 102 16 90
E-mail: serwis@fastpoland.pl

Historia Brevill

Historia Brevill sięga 1932 roku, kiedy to Brevill był pierwszym producentem na świecie, który opracował i sprzedał toster kanapkowy. Produkt odniósł ogromny sukces i po wprowadzeniu na rynek w Australii w 1974 roku sprzedał 400 000 sztuk, a marka Breville stała się bardzo popularna w Australii.

Podstawą rosnącej sprzedaży i sukcesu handlowego produktów Breville są inwestycje w rozwój produktów, koncentracja na projektowaniu i innowacji.

Znajomość przygotowania żywności

Breville pogłębia swoją wiedzę na temat przygotowywania posiłków. Następnie wykorzystuje tę wiedzę w projektowaniu i produkcji swoich produktów.

Wybrane produkty Catler zostały zmienione na markę Sage

Wynika to z umowy zawartej między globalnym australijskim producentem Breville a dystrybutorem, która obejmuje rozszerzenie oferty o dodatkowe produkty i silniejsze wsparcie marketingowe dla marki SAGE .

Nasi lojalni klienci mogą oczekiwać rozszerzenia oferty wyjątkowych produktów wysokiej jakości zarówno pod markami Catler, jak i Sage.